تهران ، نسیم شهر ، وجه آباد
09123954179
0 0
تهران ، نسیم شهر
09123954179

از شیلنگ پی وی سی PVC چه می دانید؟

از شیلنگ پی وی سی PVC چه می دانید؟

شیلنگ پی وی سی PVC

پی وی سیpvc پلاستیک سخت است که بمنظور استفاده در صنعت شیلنگ سازی به آن مواد روان کننده اضافه می کنند.از شیلنگ پی وی سی PVC چه می دانید؟ شیلنگهای ساخته شده با این ماده را شیلنگ های pvc می نامند. شیلنگ پی وی سی (pvc) دارای خصوصیات برجسته ای است. اگر از مواد اولیه مرغوب و فرمولاسیون درست استفاده شده باشد کیفیت و دوام آنها از هر شیلنگ دیگری برتر خواهد بود. از شیلنگ پی وی سی PVC چه میدانید؟

انواع شیلنگ pvc

شیلنگ های شفاف شیلنگ های کدر

مشخصات کلی شیلنگ های کدر و شفاف pvc

شیلنگ های شفاف از ضخامت کمتری نسبت به شیلنگهای کدر برخودارند. شیلنگهای کدر دارای تنوع رنگی بسیاری نسبت به شیلنگهای شفاف می باشد. معمولا مقاومت در شیلنگ های کدر بالاتر است و شیلنگهای شفاف از انعطاف بیشتری برخوردارند. برای دیده شدن مایعات در درون شیلنگ معمولا سطح شیلنگهای شفاف نسبت به شیلنگ های کدر بیشتر صیقل خورده است.

کاربرد شیلنگ های pvc

از شیلنگهای کدر بیشتر در انتقال مایعات در زمین های کشاورزی، کارخانه ها و ساختمان هایی در حال ساخت (نیم ساز) استفاده می گردد. از شیلنگ های شفاف هم چون زیبایی بیشتری نسبت به شیلنگ کدر دارد به همین خاطر بیشتر مورد توجه در مصارف خانگی و منازل مسکونی می باشد. از شیلنگ پی وی سی PVC چه می دانید؟
از شیلنگ پی وی سی PVC چه میدانید؟

خط تولید شیلنگ PVC

خط تولید شیلنگ PVC شامل اکسترودر، مخزن آب، کمربند، واگن، پیچ و تاب و غیره می باشد.

مزایای شیلنگ های پی وی سی

 نرمی و انعطاف بالا:

یکی از خصوصیات شیلنگ پی و سی(PVC) داشتن انعطاف و قابلیت تغییر شکل آن است که می تواند نسبت به عوامل آزار دهنده بسیاری مثل فشار اجسام سنگین مقاومت کرده و از پاره شدن خود محافظت نماید.

مقاومت در برابر اشعه ها و پرتوهای مضر:

ساختار شیمایی شیلنگ پی وی سی(PVC) به گونه ای است که در مقابل اشعه های خورشید  مقاوم است و زنجیره شیمایی آن در برابر آنها از هم گسسته نشود.

 امکان رنگ بندی زیبا و مناسب :

با ایجاد یک فضای روانی مناسب برای کاربر، امکان انتخاب سلیقه ای را فراهم نموده تا مصرف کننده طبق اختیار و سلیقه، محصول مورد علاقه خود را انتخاب نماید. از شیلنگ پی وی سی PVC چه میدانید؟ از شیلنگ پی وی سی PVC چه می دانید؟
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *